بهینه سازی سرعت وردپرس 1

بهینه سازی سرعت وردپرس

سرعت بارگذاری یک سایت اولین نکته‌ای است که نظر کاربر را جلب می‌کند. بسیار اتفاق افتاده که خود شما زمانی که به جستجو و مرور سایت ها مشغول هستید با سایت هایی مواجه شدید که به هر دلیلی سرعت بارگذاری خوبی نداشتند و این تاخیر در بارگذاری باعث شده تا شما از آن سایت خارج شده و به نتیجه بعدی در موتور جستجو مراجعه کنید !

نه تنها تجربه کاربر از سرعت بارگذاری یک سایت بر تعداد بازدید و ورودی تاثیر گذار است، بلکه موتور جستجوی گوگل به صورت هوشمندانه سرعت بارگذاری و بهینه سازی منابع سایت شما را بررسی می‌کند تا همیشه بهترین و سریع ترین سایت را به کاربران خود پیشنهاد دهد. موضوع بهینه سازی سرعت در سال 2020 میلادی به قدری دارای اهمیت شد که گوگل رسما سرعت را به عنوان یکی از پارامتر های اصلی در پنل سرچ کنسول در نظر گرفت و سرعت مناسب لود سایت را حداکثر 3 ثانیه اعلام کرد.

بنابراین بهینه سازی سرعت بارگذاری سایت یکی از نکات مهم و کلیدی در بهبود عملکرد سایت، افزایش بازدید و فروش و رضایت کاربران است.

بهینه سازی سرعت وردپرس 3

کدام ابزار بررسی سرعت سایت مورد اعتماد است ؟

برای پیدا کردن اشکالات و بهینه سازی سرعت سایت تعدادی شاخص و ابزار آنالیز موجود است ؛ ما برای آنالیز سایت شما از ابزارهای معتبر و استاندارد استفاده می‌کنیم و خطا های یافت شده در کد‌های هسته وردپرس، کد‌‌های قالب، کد‌های افزونه‌ها ، تصاویر و … را رفع می‌کنیم.

هر کدام از این ابزارها در آنالیز قسمت هایی خاص کیفیت دارند و قرار گیری همه آنها در کنار هم یک نتیجه مناسب را در بر خواهد داشت . اما ما فقط به همین ابزار ها بسنده نمیکنیم و به صورت دستی و تخصصی نیز سایت را بررسی و اصلاح می‌کنیم تا به بهترین نتیجه برسیم.

مهم ترین و معتبرترین ابزار‌های بررسی سرعت بارگذاری سایت در حال حاضر Google PageSpeedInsights ، Google Lighthouse ،  GTmetrix و Wakav هستند که ما از آنالیز خروجی آنها برای رفع مشکلات سایت شما بهره میگیریم. اما به یاد داشته باشید بهینه شدن سرعت بارگذاری سایت هیچوقت به معنی دریافت گرید A از ابزار جی‌تی‌متریکس یا عدد 100 از ابزار گوگل پیچ اسپید نیست. بلکه سرعت باید با توجه به زمینه کاری سایت شما و مخاطب آن بهبود یابد.

بهینه سازی سرعت وردپرس 3
بهینه سازی سرعت وردپرس 7

با سرعت بالاتر از رقبا پیشی بگیرید

رقابت برای رتبه‌های نخست نتیجه جستجو بسیار سنگین است و یکی از عوامل مهم تاثیرگذار بر رتبه شما سرعت بارگذاری سایت است. سرعت لود سایت وابسته به عوامل مختلفی همچون کیفیت هاستینگ، طراحی استاندارد سایت، استفاده از قالب و افزونه‌های سبک و سریع، عدم وجود کد مخرب در سایت و … است ؛ باید توجه داشته باشید که حتی قبل از شروع راه اندازی یک سایت شما باید هر گونه مشکل که ممکن است باعث کاهش سرعت شود را در نظر گرفته و برای رفع آن آماده باشید.

اگر قبلا در این زمینه سهل انگاری صورت گرفته باشد حالا تیم ما باید تمام موارد را بررسی کرده به شما گزارش دهد تا با هماهنگی بتوانیم از پایه مشکلات را رفع کنیم.

بهینه سازی سرعت وردپرس 9

مراحل بهینه سازی سرعت بارگذاری وردپرس

با توجه به این موضوع ما در مراحل اولیه دریافت سفارش سایت شما را بررسی کرده و کلیه مشکلاتی که تاثیرگذار بر سرعت سایت شما هستند را گزارش میکنیم. بدیهی است که اصلاح بعضی از موارد مانند تغییر هاست یا تغییر کلی طراحی سایت برای افزایش سرعت از طرف ما قابل انجام نیست یا نیاز به تعریف سفارش مجزا دارند.

ابتدا درخواست بهینه سازی سرعت بارگذاری سایت خود را با ثبت سفارش از طریق جدول انتهای همین صفحه ثبت نمایید. در طول روند درخواست آدرس سایت، اطلاعات ورود به پنل مدیریت سایت و اطلاعات ورود به پنل مدیریت هاستینگ از شما دریافت می‌شود. دسترسی وردپرس باید حتما در سطح مدیر سایت باشد. همچنین لطفا در وارد کردن اطلاعات دقت کنید تا نیاز به ارسال مجدد آن نباشد.

سفارش ثبت شده شما توسط کارشناسان ما بررسی شده و تمام مشکلات سایت لیست و گزارش خواهند شد.

در صورتی که بهینه سازی سرعت سایت شما امکان پذیر باشد به سرعت روند انجام کار شروع خواهد شد.

اگر امکان بهینه سازی سایت شما به دلیل اشکالات گسترده در طراحی سایت، کیفیت نامناسب هاستینگ یا موارد دیگر نباشد به شما اطلاع خواهیم داد و پروژه لغو خواهد شد. تمام هزینه واریز شده هنگام ثبت سفارش به شما بازگردانده خواهد شد.

قبل از انجام بهینه سازی وردپرس از هاستینگ شما یک بکاپ کامل دریافت خواهد شد. این بکاپ روی هاستینگ شما قرار گرفته و توسط ما دانلود نمی‌شود. بهتر است خود شما نیز قبل از ثبت درخواست از سایت بکاپ بگیرید تا در صورت ایجاد هر گونه مشکل قابل بازیابی باشد.

روند بهینه سازی سرعت بارگذاری سایت حداکثر 3 روز زمان خواهد برد. در اکثر سفارشات بهینه سازی کمتر از یک روز انجام شده و تحویل می‌شوند.

برای سایت‌هایی که کاربر فعال و بازدید بالا دارند بهینه سازی در ساعات بامداد انجام می‌شود تا مشکلی برای مرور کاربران ایجاد نشود.

هیچگونه قطعی، بسته شدن سایت یا مشکل نمایش در روند بهینه سازی سرعت سایت وردپرس رخ نخواهد داد.

پس از اتمام بهینه سازی سایت وردپرس گزارش آن به صورت فایل PDF برای شما ارسال خواهد شد.

این گزارش شامل آنالیز سایت قبل و بعد از بهینه سازی است. همچنین موارد دیگری که میتواند در کاهش سرعت بارگذاری سایت شما تاثیرگذار باشد را اطلاع میدهیم تا بعدا توسط شما اصلاح و رفع اشکال شوند.

بهینه سازی سرعت وردپرس 9
1
سفارش تکمیل شده
1
رضایت مشتری

پلن‌های بهینه سازی سرعت وردپرس

بهینه سازی سرعت وردپرس 13

بهینه سازی پایه

350 هزار تومان

بهینه سازی سرعت وردپرس 15

بهینه سازی استاندارد

500 هزار تومان

بهینه سازی سرعت وردپرس 17

بهینه سازی پیشرفته

850 هزار تومان

لیست موارد بهینه سازی سرعت وردپرس

توجه کنید که این لیست برخی موارد رایج است
برخی موارد به دلیل اسرار کاری ذکر نمی‌شوند !

لیست موارد پایه استاندارد پیشرفته
بهینه سازی تنظیمات هاست
رفع مشکل حلقه ریدایرکت
فعال سازی کش
فعال سازی Keep Alive
فعال سازی Gzip
بهینه سازی دیتابیس
بهینه سازی دستی دیتابیس
رفع خطاهای وردپرس
به روز رسانی تمام افزونه ها
به روز رسانی قالب
بررسی و رفع تداخل افزونه ها
بررسی و رفع تداخل کد‌های قالب
ویرایش قالب برای بهبود سرعت
اصلاح طراحی سایت برای بهبود سرعت
رفع مشکل کند بودن پنل وردپرس
رفع مشکل منابع 404
بررسی فایل های حجیم
کاهش تعداد درخواست ها
فشرده سازی فایل CSS و JS
ادغام فایل های CSS و JS
حذف رشته های جستجو فایل
تاخیر اجرای فایل های جاوا اسکریپت
بهینه سازی اسلایدر ها
جلوگیری از سرقت پهنای باند
فشرده سازی حجم کل صفحه
بهینه سازی بارگذاری فونت ها
حذف بارگذاری فونت های گوگل
پیش بارگذاری فونت های سایت
فشرده سازی تصاویر سایت
اجرای WEBP برای تصاویر سایت
فعال سازی بارگذاری تنبل
فعال سازی و تنظیم CDN
رفع ارورهای سرعت در گوگل سرچ کنسول

سوالات متداول

لطفا با دقت مطالعه فرمایید !

ارسال اطلاعات حساب کاربری مدیر وردپرس ، اطلاعات دسترسی به هاستنگ ( دایرکت ادمین یا سی پنل ) برای بهینه سازی سرعت وردپرس الزامی است.

بهینه سازی سرعت وردپرس بدون استفاده از افزونه تقریبا غیر ممکن است. زیرا این کار نیاز به زمان زیادی دارد و در نهایت هیچ تفاوتی بین یک سایت بهینه شده دستی و با افزونه نیست.

بهینه سازی دستی کد ها باعث می شود تا وردپرس شما دیگر قابلیت آپدیت نداشته باشد و با کوچکترین آپدیت سرعت سایت شما به حالت قبل از بهینه سازی بازگردد.

ما با استفاده از نسخه پریمیوم بهترین افزونه های کش و بهینه سازی اقدام به کاهش سرعت بارگذاری سایت شما میکنیم.

انتخاب افزونه توسط ما و با توجه به شرایط سایت، موقعیت هاستینگ و … انجام می‌شود و همیشه یکسان نیست.

این تصور که اگر گرید سایت شما در ابزارهای بررسی مانند جی‌‌تی‌متریکس A باشد پس سرعت سایت شما بهینه است کاملا اشتباه است.

هر سایت باید مطابق با شرایط و موضوع کار آن سنجیده شود. سرعت بارگذاری یک سایت فروشگاهی به دلیل محتوای سنگین، تصاویر بیشتر و طراحی پیچیده تر بسیار کمتر از یک سایت خدماتی و شرکتی با طراحی ساده و لندینگ می باشد. در سایت فروشگاهی حفظ کیفیت تصاویر برای نمایش به کاربر اهمیت دارد اما برای یک سایت خدماتی تصاویر اهمیتی ندارند و می‌توان حتی با از دست رفتن کیفیت آنها را بهینه سازی نمود.

از طرفی بهینه سازی سرعت بارگذاری سایت وابسته به عوامل مهم دیگری نیز هست که توسط ما قابل اصلاح نیست. ما نمیتوانیم هیچ تغییری در قالب، طراحی یا محل هاستینگ انجام دهیم. فقط میتوانیم مشکلات آنها را به شما گزارش دهیم.

هیچ تضمینی به دریافت گرید های A و B از ابزار جی‌تی‌متریکس یا اعدادی مانند 90 و 100 از ابزار گوگل پیج اسپید داده نمیشود.

ما فقط تضمین میکنیم که تمام موارد لازم برای بهینه سازی سرعت سایت شما را انجام خواهیم داد و برای مواردی که از دسترس ما خارج هستند گزارش و پیشنهاد برای رفع آن ارسال می‌کنیم. ( برای مثال تغییر هاستینگ یا بازطراحی کامل سایت و … )

در صورتی که پس از ثبت سفارش به هر دلیلی مایل به لغو سفارش خود باشید با چهار وضعیت مواجه هستیم

  1. اگر سایت شما هنوز در مرحله بررسی اولیه بوده و عملیات بهینه سازی شروع نشده باشد کل هزینه پرداختی به شما عودت داده می‌شود.
  2. اگر عملیات بهینه سازی سایت شروع شده باشد سایت به حالت قبلی خود بازگردانده شده و پس از کسر 30% از مبلغ سفارش باقی آن به شما عودت داده خواهد شد.
  3. اگر عملیات بهینه سازی سرعت به صورت کامل انجام شده باشد و نتیجه خروجی کار با قبل از بهینه سازی سایت یکسان بوده یا کیفیت آن در سطح قابل قبول نباشه و مشکلی در روند آن وجود داشته باشد بعد از مکاتبه با شما کل مبلغ پروژه عودت داده خواهد شد.
  4. اگر عملیات بهینه سازی سرعت به صورت کامل انجام شده باشد و نتیجه خروجی کار از نظر تیم ما مورد تایید بوده و گزارش از مشکلاتی که به دست ما قابل حل نیست به شما ارائه شده باشد و بهینه سازی بیشتر سایت شما ممکن نباشد به هیچ عنوان امکان لغو پروژه نخواهد بود.

بله ، برای ارتباط با ما لطفا از صفحه تماس با ما یا قسمت تیکت سایت استفاده نمایید.

بهینه سازی سرعت وردپرس 19

تضمین کیفیت خدمات

تمام تلاش ما برای ارائه نهایت بهینه سازی سایت شماست

پرداخت امن آنلاین

هزینه خدمات از طریق درگاه پرداخت امن بانکی دریافت می‌شود

تحویل سریع

حداقل 1 ساعت و حداکثر 3 روز زمان برای بهینه سازی سایت نیاز است

پشتیبانی خدمات

پاسخگوی تیکت‌های شما در طول انجام پروژه و 7 روز پس از آن هستیم

نیاز به مشاوره یا پرسش سوال دارید ؟

در صورتی که سوال شما در لیست سوالات متداول وجود نداشت می‌توانید با ما تماس بگیرید تا به صورت کامل پاسخگوی سوالات شما بوده و راهنمایی لازم را ارائه کنیم.

همچنین در صورتی که مایل هستید می‌توانید سوالات و تجربیات خود درباره بهینه سازی سرعت وردپرس را در قسمت نظرات همین صفحه برای ما ارسال کنید.

کارشناسان تیم وردپرس وبمستر در سریعترین زمان ممکن پاسخگوی سوالات شما خواهند بود.

مقالات مرتبط با بهینه سازی سرعت سایت

نتیجه‌ای پیدا نشد.
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها