بهینه سازی سئو وردپرس 1

بهینه سازی سئو سایت وردپرس

سئو ( SEO ) به معنای بهینه سازی سایت برای ارائه صحیح محتوا و اطلاعات به موتور های جستجو می باشد. امروزه خوشبختانه همه کسب و کارها ارزش سئو برای سایت را درک کرده اند ؛ سئو می تواند یکی بهترین سرمایه گذاری ها برای دیده شدن و رشد کسب و کارها باشد.

با گسترش کامپیوتر ها و گوشی های موبایل مردم روزانه تقریبا هر چیزی را در گوگل سرچ میکنند تا بتوانند درباره آن اطلاعات کسب کنند یا بتوانند خیلی سریعتر خدمات مورد نظر خودشان را دریافت کنند یا محصول مورد نظرشان را بخرند. فرصتی طلایی وجود دارد برای آنکه سایت شما در نتایج جستجوی کاربر وجود داشته باشد و کاربر از سایت شما برای رسیدن به مقصودش استفاده کند.

سئو و بهینه سازی سایت شاید یک سرمایه گذاری بلند مدت و گران قیمت باشد اما در آینده می تواند شرایط شما و کسب و کار شما را از نظر مالی دگرگون کند.

رقابت برای رسیدن به صفحه اول و نتیجه اول در گوگل بسیار شدید و پیچیده است. اگر در این مسیر نیازمند دریافت ارائه خدمات حرفه ای بهینه سازی سئو سایت وردپرس و یا ارائه مشاوره سئو هستید ما میتوانیم به بهترین شکل مشکلات شما را حل کرده و مسیر را برای شما روشن کنیم.

بهینه سازی سئو وردپرس 3

با سئو بالاتر از رقبا قرار بگیرید

اگر سراغ آمار های ارائه شده توسط گوگل برویم ، رتبه اول در نتایج جستجو حدود 30% کلیک کاربران را دریافت می کند و این عدد برای رتبه دوم 15% و برای رتبه سوم به 10% کاهش میابد. بقیه نتایج صفحه اول نیز به ترتیب با کاهش کلیک رو به رو هستند و از صفحه دوم به بعد تقریبا هیچ بازدیدی و کلیکی ندارند !

پس اگر به دنبال دیده شدن در نتایج ، افزایش بازدید سایت و یا افزایش فروش هستید حتما باید بین سه نتیجه اول قرار بگیرید.

برای رسیدن به این هدف نیاز است که رقبای فعلی که مدتی است در این رتبه ها جا خوش کرده اند را با دقت بررسی کنیم و سپس یک استراتژی سئو حرفه ای برای رشد در کلمه کلیدی هدف ارائه کنیم.

بررسی رقبا و ارائه استراتژی سئو و مدیریت آن حتما باید توسط یک سئو کار حرفه ای برای شما انجام شود که علاوه بر تخصص کافی ، تجربه کافی در زمینه کاری شما و موضوع آن نیز داشته باشد.

بهینه سازی سئو وردپرس 3
بهینه سازی سئو وردپرس 7

آنالیز و تحلیل سئو سایت

آنالیز و تحلیل رفتار موتور جستجو و کاربران وارد شده به سایت بسیار اهمیت دارد. اگر شما بتوانید دقیقا درک کنید که کاربر از مراجعه به سایت شما چه هدفی را دنبال می کند و از کدام امکانات سایت شما بیشتر بهره میگیرد قطعا میتوانید بهتر به کاربر خدمات ارائه کنید و در نتیجه نظر موتور جستجو را نیز بیشتر به سایت خود جلب کنید.

کلمات کلیدی شاهراه های ورود کاربر به سایت شما هستند. با توجه به آماری که در قسمت قبلی ارائه دادیم هر رتبه کاهش شما در نتایج گوگل میتواند بهای سنگینی برای شما داشته باشد. بنابراین پیگیری رتبه در کلمات کلیدی و تلاش مداوم برای کاهش رتبه و پایداری آن امری مهم و اجتناب ناپذیر است.

سئو کار متخصص باید به صورت مداوم تغییرات رتبه کلمات کلیدی سایت شما را بررسی و تحلیل کند و با ارائه راهکار های کاربردی به شما کمک کند تا سریعتر به رتبه های کمتر دست پیداکنید و پایداری خودتان در رتبه ها را حفظ نمایید.

بهینه سازی سئو وردپرس 9

خرابکاری در سئو سایت شما توسط رقبا !!!

متاسفانه رقابت همیشه سالم نیست … رقبای شما در کلمات کلیدی سخت و مهم همیشه در کمین هستند تا رتبه شما در نتایج گوگل را تصاحب کنند و ممکن است برای رسیدن به این نتیجه دست به هر کاری بزنند !

متاسفانه آنها می توانند با روش های مخرب مختلف سئو سایت شما را تضعیف کنند تا گوگل سایت شما را به عنوان یک سایت اسپم و بی کیفیت شناسایی کند. نتیجه این کار افت شدید سایت شما در نتایج جستجو خواهد بود.

لازم است به صورت مداوم سئو سایت تحت نظر باشد که علاوه بر اصلاح برای رشد دائمی سایت جلوی هر نوع خرابکاری توسط رقبا برای سئو سایت شما گرفته شود که این خدمات با عنوان مانیتورینگ سئو ارائه می شود.

بهینه سازی سئو وردپرس 9
بهینه سازی سئو وردپرس 13

مراحل بهینه سازی سئو وردپرس

خدمات ارائه شده برای بهینه سازی سئو وردپرس بسیار متفاوت هستند و هر کدام مسیر خاصی را برای ثبت سفارش و انجام آن طی خواهند کرد . اما قطعا همیشه اولین مرحله بررسی اولیه سایت، شرایط، موضوع، جایگاه و اهداف آن است.

برای ارائه خدمات سئو وردپرس پیشنهاد ما مستقیما ارتباط با کارشناسان ما برای بررسی سایت و ارائه راهکار های کاربردی رشد سایت از طرف متخصص سئو است.

ابتدا لطفا با استفاده از روش های ذکر شده در ادامه صفحه با ما تماس بگیرید تا سایت شما به صورت کامل بررسی شود و مطابق با شرایط سایت راهنمایی لازم برای خدمات بهینه سازی سئو سایت وردپرس ارائه شود.

در صورت موافقت شما برای شروع کار ، پرداخت هزینه به معنای ثبت سفارش خواهد بود.

سفارش ثبت شده شما توسط کارشناسان ما بررسی شده و تمام مشکلات سایت لیست و گزارش خواهند شد.

برنامه ریزی زمانی و خدماتی کامل برای بهینه سازی به شما ارائه می شود که تیم مدیریت و محتوای سایت شما باید همگام با تیم بهینه سازی سئو مراحل آن را پیش ببرند.

در صورتی که مشکل گسترده در روند سئو سایت یافت نشود کار بهینه سازی سئو سایت بلافاصه شروع خواهد شد.

گزارش مشکلات محتوا و طراحی سایت و آموزش اصلاحات مورد نیاز به شما ارائه می شود تا تیم محتوایی سایت شروع به اصلاح و رفع مشکل در آن قسمت کنند.

روند بهینه سازی سئو تکنیکال سایت وردپرس حداکثر 7 روز زمان خواهد برد. ممکن است با توچه به تاخیر گوگل در ایندکس سایت شما و آپدیت نتایج در ابزار های بررسی نیاز به تمدید زمان بررسی سایت و اصلاح تنظیمات داشته باشیم اما به صورت معمول تمام خطا های سایت در همان زمان ابتدایی رفع خواهند شد.

ما تلاش میکنیم هیچگونه افت رتبه و کاهش بازدید را در ابتدای مسیر بهینه سازی سئو تجربه نکنید. با این وجود حجم مشکلات بعضی از سایت ها باعث می شود که برای اصلاح سایت نیاز به تخریب اولیه قسمیتی از سایت باشد. ( اگر بخواهیم برج بسازیم قطعا ابتدا باید خانه قبلی را خراب کنیم و فندانسون برج جدید را در عمق زمین حفر کنیم ). این اصلاح موقتی بوده و به زودی شما بازدید افزایش ورودی یا فروش سایت را تجربه خواهید کرد.

پس از اتمام بهینه سازی سئو وردپرس گزارش اصلاحات انجام شده به صورت فایل PDF برای شما ارسال خواهد شد. ( گزارش ها با توجه به خدمات سفارش داده شده توسط شما متفاوت خواهد بود )

این گزارش شامل آنالیز سایت قبل و بعد از بهینه سازی سئو است. همچنین پیشنهادات دیگری که اجرای آن در آینده می تواند به رشد سایت شما کمک کند را به شما اطلاع خواهیم داد.

بهینه سازی سئو وردپرس 15
1
سفارش تکمیل شده
1
رضایت مشتری

پلن‌های بهینه سازی سئو وردپرس

بهینه سازی سئو وردپرس 17

بهینه سازی سئو تکنیکال

2 میلیون تومان

بهینه سازی سئو وردپرس 19

مانیتورینگ سئو ماهانه

حداقل 1.5 میلیون تومان

بهینه سازی سئو وردپرس 21

مشاوره سئو

یک ساعت 300 هزار تومان

لیست دیگر خدمات بهینه سازی سئو وردپرس

تمام خدمات ما در لیست ذکر نشده اند
اگر نیاز به خدمات دیگری دارید با ما تماس بگیرید

نوع خدمات هزینه
مشاوره سئو آنلاین یا تلفنی 1 ساعت 1 میلیون تومان
نوشتن ساختار محتوا برای 50 کیورد 150 هزار تومان
راه اندازی و تنظیم حرفه ای ابزار گوگل آنالیتیکس 150 هزار تومان
راه اندازی آنالیتیکس و سرچ کنسول و تگ منیجر 1.5 میلیون تومان
بررسی و رفع مشکل کامل سئو تکنیکال 300 هزار تومان
بررسی 10 مورد از رقبا و گزارش لینک سازی و کلمات کلیدی 1.5 میلیون تومان
مدیریت کمپین های تبلیغات کلیکی 10 درصد هزینه کمپین

سوالات متداول

لطفا با دقت مطالعه فرمایید !

ارسال اطلاعات حساب کاربری مدیر وردپرس ، اطلاعات دسترسی به هاستنگ ( دایرکت ادمین یا سی پنل ) ، دسترسی به پنل گوگل سرچ کنسول و گوگل آنالیتکس برای بهینه سازی سئو وردپرس الزامی است.

بهینه سازی سئو وردپرس بدون استفاده از افزونه تقریبا غیر ممکن است. زیرا این کار نیاز به زمان زیادی دارد و در نهایت هیچ تفاوتی بین یک سایت بهینه شده به صورت دستی و با افزونه نیست. البته برای رفع بعضی از اشکالات سئو سایت و یا ارسال بعضی از اطلاعات محتوای سایت در قالب اسکیما نیاز به برنامه نویسی می باشد که انجام خواهد شد.

تمامی افزونه های لازم برای بهینه سازی سئو سایت شما به صورت کامل نصب ، فعال و تنظیم خواهند شد تا اطلاعات محتوای سایت شما به صورت کامل و صحیح به موتور جستجوی گوگل ارسال شود.

انتخاب افزونه های سئو توسط ما و با توجه به شرایط فعلی و موضوع سایت و … انجام می‌شود و همیشه یکسان نیست.

سئو سایت بسیار پیچیده تر از نصب یک چند افزونه ساده است. خدمات ما بسیار فراتر و حرفه ای تر از فقط نصب چند افزونه هستند. اما قسمتی از کار مربوط به نصب و تنظیم افزونه ها می شود.

در صورتی که ثبت سفارش برای بررسی سئو تکنیکال سایت و رفع مشکل داشته باشید کل سایت شما بررسی شده و تمام مشکلات سئو سایت که مربوط به تنظیمات ، برنامه نویسی و … باشد رفع خواهد شد.

مقداری از مشکلات سئو سایت شما مربوط به محتوای سایت ( متن ، تصویر و … ) خواهد شد که در چهارچوب اصلاحات سئو سایت نیست. برای این قسمت از اصلاحات سئو کار فقط مشکلات را به شما گزارش کرده و روش حل آن را به صورت متنی یا ویدیو و … به شما آموزش خواهد داد. وظیفه تیم محتوای سایت است تا مطابق با درخواست سئو کار اصلاحات محتوای سایت را انجام دهد.

پس از تکمیل هر دو قسمت اصلاحات محتوا و اصلاحات تکنیکال سئو قاعدتا تمام مشکلات و خطاهای سئو سایت شما رفع شده و در مراحل بعدی سئو که شامل بررسی رقبا ، بررسی کلمات کلیدی ، لینک سازی و … است خواهید شد.

در صورتی که پس از ثبت سفارش به هر دلیلی مایل به لغو سفارش خود باشید با چند وضعیت مواجه هستیم :

  1. اگر سایت شما هنوز در مرحله بررسی اولیه بوده و عملیات بهینه سازی شروع نشده باشد کل هزینه پرداختی به شما عودت داده می‌شود.
  2. اگر بررسی اولیه سایت و ارسال گزارش مشکلات سایت به صورت متنی یا صوتی انجام شده باشد، لغو سفارش منوط به پرداخت 30% از مبلغ کل پروژه خواهد بود.
  3. اگر  عملیات بهینه سازی سئو به صورت کامل انجام شده باشد و نتیجه خروجی کار از نظر تیم ما مورد تایید بوده و رشد بیشتر سایت نیازمند زمان یا عمل به اصلاحات ذکر شده توسط سئو کار سایت داشته باشد ( ویرایش محتوا ، لینک سازی ، تبلیغات و موارد دیگری که در چهارچوب وظیفه سئو کار نباشد ) امکان لغو سفارش وجود نخواهد داشت.

برای بهینه سازی سئو سایت ما حتما پیشنهاد میکنیم که قبل از ثبت سفارش با ما تماس بگیرید تا به دقت سایت شما و شرایط آن را بررسی و تحلیل کنیم و بهترین پلن های بهینه سازی سئو که منجر به نتیجه عالی برای رشد بازدید ورودی سایت ، رشد فروش و کاهش رتبه در نتایج موتور جستجوی گوگل خواهد شد را به شما پیشنهاد دهیم.

با این مشاوره و بررسی علاوه بر اینکه از هزینه اضافه برای سئو سایت جلوگیری خواهد شد ، بهترین راهکارهای کاربردی به شما ارائه می شود.

بهینه سازی سئو وردپرس 23

بررسی و آنالیز سریع

حداقل 1 ساعت و حداکثر یک هفته برای بررسی کامل سئو سایت شما نیاز است

پرداخت امن آنلاین

هزینه خدمات از طریق درگاه پرداخت امن بانکی دریافت می‌شود

تضمین رشد در نتایج

بهینه سازی سئو با تضمین رشد بازدید و فروش و کاهش رتبه در گوگل همراه است

پشتیبانی خدمات

پاسخگوی تیکت‌های شما در طول انجام پروژه و 7 روز پس از آن هستیم

نیاز به مشاوره یا پرسش سوال دارید ؟

در صورتی که سوال شما در لیست سوالات متداول وجود نداشت می‌توانید با ما تماس بگیرید تا به صورت کامل پاسخگوی سوالات شما بوده و راهنمایی لازم را ارائه کنیم.

همچنین در صورتی که مایل هستید می‌توانید سوالات و تجربیات خود درباره بهینه سازی سئو وردپرس را در قسمت نظرات همین صفحه برای ما ارسال کنید.

کارشناسان تیم وردپرس وبمستر در سریعترین زمان ممکن پاسخگوی سوالات شما خواهند بود.

مقالات مرتبط با بهینه سازی سئو سایت

نتیجه‌ای پیدا نشد.
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها