مهدی جعفرزاده

برنامه نویس

از همان کودکی که کامپیوتر به خانه ما راه پیدا کرد علاقه شدیدی به آن داشتم ، این علاقه صرفا به خاطر بازی های کامپیوتری نبود و تلاش میکردم از برنامه های مختلف استفاده کنم. شروع آن هم با آفیس بود. کم کم اینترنت هم به شکل دایال آپ به این مجموعه اضافه شد و ساعتها وقت با سرعت اینترنت بسیار کم صرف راه اندازی وبلاگهای مختلف کردم.

کم کم این علاقه تبدیل به زندگی من شد و تمام تلاشم را کردم که در زمینه طراحی و برنامه نویسی وب سایت مهارت و تجربه کسب کنم.

امروز تجربیات بسیاری دارم که میتوانم با علاقمندان این زمینه به اشتراک بگذارم و با مهارتی که دارم مشکل کسب و کارهای اینترنتی را حل کنم.

مهدی جعفرزاده 1

طراحی سایت وردپرس

طراحی انواع سایت حرفه‌ای با مدیریت محتوای وردپرس

پشتیبانی وردپرس

پشتیبانی دوره‌ای سایت وردپرس همراه با آموزش و مشاوره کاملا حرفه‌ای

بهینه سازی سئو وردپرس

آنالیز، مشاوره و بهینه سازی سئو وردپرس برای افزایش بازدید و فروش

مشاوره

مشاوره راه اندازی ، افرایش بازدید و فروش سایت و بررسی ایده‌های موفق

بهینه سازی سرعت وردپرس

بهینه سازی سرعت بارگذاری سایت وردپرس مطابق با استاندارد‌های روز

مدیریت شبکه‌های اجتماعی

طراحی و تولید محتوای شبکه‌های اجتماعی و مدیریت پیج و کانال

بهینه سازی امنیت وردپرس

بهینه سازی امنیت وردپرس برای جلوگیری از حملات و هک شدن سایت

مدیریت تبلیغات

مدیریت تبلیغات کلیکی برای دریافت بیشترین ورودی با کمترین هزینه

تجربه های کاری من

راه اندازی چندین وبلاگ ( سال 1385 )

من چند وبلاگ با موضوعات متنوع مورد علاقه خودم راه اندازی کردم. این وبلاگ ها در سرویس وبلاگدهی تبیان، بلاگفا، میهن بلاگ، زربلاگ و … بود. راه اندازی وبلاگ ها باعث شد کم کم با کد های html آشنایی پیدا کنم و علاقمند دستکاری در قالب ها برای رسیدن به طرح اختصاصی خودم باشم. این موضع با اصلاح قالب های آماده شروع شد و به ریپ زدن قالب ها رسید.

طراحی قالب برای رزبلاگ ( سال 1388 )

علاقمند به طراحی قالب اختصاصی برای خودم بودم چون به نظرم میرسید هیچ قالبی نمیتواند نظرم را جلب کند و هیچ کدام بدون مشکل نیستند. دست به کار شدم و قالب ها را از صفر تا 100 نوشتم. قطعا ابتدا تجربه ای نداشتم و نتیجه کار هم خوب نبود . اما بلاخره چند وبلاگ با قالب اختصاصی نیز راه اندازی کردم و موفق شدم برای سیستم انجمن بلاگفا نیز یک قالب حرفه ای طراحی کنم . انجمن کاربری که بازدید زیادی دریافت کرد و فعال بود.

تجربه کار با وردپرس ( سال 1390 )

محدودیت سیستم های وبلاگدهی آزاردهنده بود و من برای اجرای ایده ها نیاز به سیستم آزادتری داشتم. در نتیجه به سمت وردپرس و نصب آن روی هاست های رایگان آمدم. در این بین تلاش کردم بعضی از اسکریپت های دیگر را نیز ویرایش کنم . از جمله اسکریپت های چت و راه اندازی انجمن. در همین سال بود که بوت استرپ نسخه 2 نیز منتشر شد و من به سرعت کار با این کتابخانه را شروع کردم . قبلا برای طراحی قالب ها به شکل رسپانسیو مشابه آن را کد نویسی کرده بودم اما هیچ وقت به کاملی بوت استرپ نبود.

ترجمه قالب و راه اندازی فروشگاه ( 1393 )

اکثر قالب های وردپرس موجود ترجمه صحیحی نداشتند ، فونت فارسی به درستی اعمال نشده بود یا راست چین نبودند. وقت زیادی را صرف ترجمه قالب های بزرگ مثل آوادا ، انفولد ، بی تم ، صحیفه و … کردم و برای اولین بار فروشگاهی راه اندازی کردم تا آنها را بفروشم. اما متاسفانه برای رفتن به خدمت سربازی ناچار به رها کردن آن شدم.

فعالیت به عنوان فریلنسر ( 1395 )

پس از اتمام دوره خدمت سربازی مجدد به کار برگشتم اما مقداری زمان نیاز بود تا مجدد اطلاعات به روز را به دست آورم. بعد از چند ماه شروع به کار به صورت فریلنسری کردم و اولین درامد مناسب من از طریق طراحی و راه اندازی سایت های وردپرس به دست آمد. به شدت از این موضوع خوشحال بودم و سعی کردم کیفیت خدمات را بیشتر کنم و خدمات متفاوتی را ارائه کنم حتی خدماتی که فریلنسر های دیگر به دلیل زحمت زیاد و هزینه کم قبول نمیکردند؛ اما هدف من کمک به راه اندازی کسب و کارها بود نه فقط سود شخصی . بنابراین با هزینه بسیار پایین چندین سایت را راه اندازی و پشتیبانی کردم و این باعث شد تجربه بسیار زیادی را کسب کنم.

وقت گسترش است ( 1400 )

هر چه سفارش های بیشتری را پیش بردم با مشکل کسب و کارها و سایت ها در طراحی و فروش بیشتر آشنا شدم. اما یک تنه و با کار به صورت فریلنسری نمیشد یک تغییر گسترده ایجاد کرد و مشکل افراد بیشتری را حل کرد. بنابراین تصمیم به راه اندازی مجدد چند سایت برای ارائه خدمات وردپرس ، فروش و دانلود قالب و افزونه وردپرس و ارائه آموزش های با کیفیت برای علاقمندان شدم. و حالا در این نقطه ایستاده ام.

سایت های من

مهدی جعفرزاده 3

سایت وردپرس وبمستر

این سایت جهت ارائه خدمات دیجیتال مارکتینگ مخصوص وردپرس راه اندازی شده است. در کنار آن تلاش میشود مقالات کاربردی برای آموزش به علاقمدان ارائه شود. همچنین در آینده دوره‌های آموزشی تخصصی با کیفیت بالا نیز به این سایت اضافه خواهد شد.

مهدی جعفرزاده 5

سایت موفقیت 98

به صورت تصادفی با بعضی سمینارهای موفقیت شخصی و کسب ثروت آشنا شدم و خیلی زود مطالب مهمی از آنها یاد گرفتم که شرایط زندگی من را تغییر داد. درامدم افزایش پیدا کرد و هدف گذاری دقیقتری انجام دادم. متاسفانه منبع با کیفیتی برای دریافت سمینارهای جدید نبود و تصمیم گرفتم یک سایت با این موضوع موفقیت که ارائه دهنده با کیفیترین محتوا باشد را راه اندازی کنم. نتیجه کار سایت موفقیت 98 بود که تا به امروز پایدار است. البته چون زمینه کاری من چیز دیگری بود این سایت صرفا جهت علاقه راه اندازی شد و هدف از آن کسب درامد و شهرت نبود.

به زودی …

مهارت های من

HTML595%

95%

CSS395%

95%

Bootstrap95%

95%

Angular Material80%

80%

Tailwind80%

80%

Wordpress99%

99%

SEO80%

80%

…we don’t know what we don’t know
ما نمیدانیم چه چیز را نمیدانیم…

1
پروژه تکمیل شده
1
مانیتورینگ فعال سایت
1
سال تجربه کار حرفه‌ای
1
خدمات قابل ارائه